Milan Thomas en Jonas Goeman ontvangen de trofee van ENGIE Talent of the year 2021

Wielerduo Milan Thomas (slechtziende paracyclist) en zijn piloot Jonas Goeman hebben de prijs "ENGIE Talent of the Year 2021" gewonnen.
16/02/2022

Voor de tiende editie van deze trofee, verraste ENGIE CEO Thierry Saegeman de twee wielrenners tijdens hun training in het Vlaams Wielercentrum Eddy Merckx in Gent. Bekijk hieronder hoe ze verrast werden: 

 

 

ENGIE Talent of the Year kadert in een langdurende samenwerking van bijna 20 jaar tussen ENGIE en het Belgian Paralympic Committee (BPC). Als historische partner hechten we enorm veel belang aan sporten die beoefend worden door personen met een beperking. Deze trofee is dan ook erg belangrijk voor ENGIE omdat het veelbelovende talenten beloont en aanmoedigt, terwijl het andere jongeren met een beperking motiveert om aan sport te doen en in hun dromen te geloven! 

Artikels en persberichten

Card image cap
Artikel

ENGIE Talent van het Jaar 2025: para triatlete Gitte Welslau

ENGIE is al meer dan twintig jaar een trouwe partner van de Belgische paralympische beweging. Tijdens de Paralympic Sport Awards van 27 januari 2026 werd voor de vijftiende keer de ENGIE Talent van het Jaar trofee uitgereikt. Dit jaar gaat de prijs naar Gitte Welslau, een 17 jarige para triatlete die nu al Europees kampioene is in haar categorie. Vincent Verbeke, CEO van ENGIE Belgium, overhandigde de award, een sterk symbool van ENGIE’s engagement voor sport, inclusie en jongeren.
27/01/2026
Card image cap
Artikel

ENGIE vernieuwt partnerschap met Het Goede Moment by Be Planet

ENGIE is trots op zijn vernieuwde samenwerking met Het Goede Moment by Be Planet, een nationaal initiatief dat lokale projecten die bijdragen aan biodiversiteit, groene energie, gezonde voeding, lucht- en bodemkwaliteit en duurzame mobiliteit ondersteunt en helpt te financieren. Dit partnerschap sluit volledig aan bij onze aanpak Impact Together for Nature, waarmee we de positieve impact van iedereen op het milieu willen vergroten.
08/01/2026
Card image cap
Artikel

Een magisch cultuurmoment voor iedereen bij De Munt

Bijna 250 begunstigden van ENGIE en zijn Stichting beleefden een onvergetelijk moment bij De Munt tijdens een bijzondere namiddag. Ze woonden een unieke voorstelling bij van het stuk Het Kind en de Betoveringen van Maurice Ravel, dat gezongen en deels verteld en uitgebeeld werd.
07/01/2026
Card image cap
Artikel

Hoe een landbouwer uit Gierle drie jaar samenwerking met de Stichting ENGIE ervaart

Na drie jaar samenwerking tussen de Stichting ENGIE, Farming for Climate en de boerderij in Gierle gingen we langs bij Pascal Vanhoof, een landbouwer die volop inzet op agro-ecologische praktijken.
We blikten terug op het partnerschap en bekeken welke concrete en zichtbare resultaten zijn investeringen hebben opgeleverd voor de biodiversiteit, de bodemkwaliteit en het milieu.
06/01/2026